Sale https://www.hostingwatches.com. click for more replica rolex. why not try here replica watches. nice pharmacywatches.com. Under $49 fake rolex. go to these guys replica watches. visit this website fake rolex. over at this website https://www.accountingwatches.com/. best value replica watches. More Info informationwatches.com. he said https://www.educationwatches.com/. blog fake rolex. go https://www.testwatches.com. read here https://www.auctionswatches.com. have a peek at this website replica rolex. low prices replica rolex. 80% off https://www.attorneywatches.com/. 70% off replica rolex. visit site https://www.sexbreitling.com. many breitling watches replica.

Dişil Enerjiyi Aktive Etmek – Dişil Enerji Nasıl Yükseltilir?

Öncelikle dişilik veya dişil enerji dediğimde seksi giyimli, bir ortamda tüm dikkatleri üzerine çekebilecek kadar havalı bir kadın olmaktan bahsetmiyorum.Benim bahsettiğim dişilik bunların daha ötesinde bir şey. Dişil enerji diye bahsettiğimiz bu kavram hayata bakış açımızla alakalı.

Peki dişil enerji nasıl yükseltilir? dişilik nedir? dişi kadın özellikleri nelerdir? dişiliği artırmak mümkün mü? dişiliği kullanmak ne gibi avantajlara yol açar? Gelin birlikte bakalım;

dişil enerji
Dişil Enerjiyi Aktive Etmek

Dişil enerjimiz bizim duygu yanımızdır. Yani bize insan olduğumuzu hatırlatan, robotluktan, tek düzelikten kurtaran yanımız.

Günümüz robotlaşan dünyasında duyguya yerimiz kalmadığını düşünürsek o zaman mutluluğa da yer kalmamış olmaz mı? Peki o zaman biz neden yaşarız? Duygularımız değil midir bizi insan yapan? Sevinçlerimiz, hüzünlerimiz, korkularımız, heyecanlarımız… Bizi robot olmaktan kurtarırlar.

Bu yüzden dişil enerjimize önem vermeliyiz. Çünkü dişil enerji hayattan sevgi, bolluk, bereket, aşk ve mutluluğu alan taraftır.

Kendimizi sevmeli ve saygı göstermeliyiz. Kendi ihtiyaçlarımızı özellikle duygusal ihtiyaçlarımızı belirlemeli ve içimizdeki duygusal boşluğu doldurmayı öğrenmeliyiz.

Bunun için duygularımız ile barışmak, onları anlamak ve duygusal yaralarımızı da sarmak için çalışmalıyız.

Hayatımız da duygularımızı bir kenara iterek yalnızca mantığımızla hareket etmemeliyiz ve unutmayın;

Duygularınızdan korkmayın onlar bizi insan yapan yanımızdır.

Hayatın her anını kontrol altında tutmak ya da tutmaya çalışmak bizi oldukça yorabilir. Bazen akışına bırakmayı, kabul içinde yaşamayı öğrenmeliyiz.

İnsanlara sevgiyle, empatiyle yaklaşmalıyız. Doğaya hükmetmeyi denemek yerine birlikte uyum içinde yaşamayı denemeliyiz.

Eğer kadınsanız ve dişil enerjinizi aktive etmek istiyorsanız kız kıza vakit geçirmeli ve hayatta kız kardeşlik bağını güçlü tutmalıyız. Kız kıza vakit geçirmek birbirinizi anlamanıza ve yalnız olmadığınızı bilmenize neden olur. Mutluluk ve aşk hormonu dediğimiz oksitosin salgılatır.

İlişkilerde üstün gelmek için dominant ve baskın yapılı halinizi bir kenara bırakın. Çünkü bu eril beynin görevidir. Bırakın kilit kararları o versin. Sorumluluk almak maliyetlidir ve insan ruhunu yıpratır. Siz bırakın bu külfetli işle eril beyin uğraşsın.

Eril enerjinin iltifatlarını kabul edin ve alıcı olmaya çalışın. Ondan yardım isteyin. Tablo asılacaksa, ağır bir şeyler taşınacaksa Kısacası güç gerektiren işleri bırakın o yapsın.

Kadınların asıl gücü duyguları ve kadınsı hisleridir. Önemli olan bunları doğru zamanda doğru yerde doğru kişiye karşı kullanmaktır. İş hayatın da dominant ve baskın karakterinizi kullanabilirsiniz ama bu ilişkilerde size zarar verir.

dişil enerji

Kendi merkezini bilmek kendi yapıcılığını, üretkenliğini kullanmak, merkezinde durup kendisine geleni seçmek ve sevgiyle kabul etmek dişil enerjimizi yükseltirken, savaşmak, mücadele etmek, direnmek, maddiyata bağlanmak, sertleşmek eril enerjimizi yükseltir, dişil enerjimizi zayıflatır.

Eğer karşınızdaki eril bir kişilikse sizde dişil kişiliğinizi yansıtarak çatışma ortamından kurtulun. Elbette eril kişiliğinizi de yansıtacak iş ortamı gibi yerler olacaktır. Ama ailede uyum ve mutluluk istiyorsak bunu eril/dişil veya dişil/eril şeklinde sağlamalıyız.

İlginizi Çekebilecek Öneri Yazı: Eril Beyin Dişil Beyin

4 Comments

  1. Hakann Mayıs 18, 2020
    • ykpock Ağustos 11, 2020
  2. Gizemguc Mayıs 18, 2020
    • ykpock Ağustos 11, 2020

Yorum Yazın